ZASADA DZIAŁANIA  RAINBOW  E2  BLACK 

odkurzacze rainbow

1

Wet Dust Can’t Fly® - Pulwis humidus non posse fugare - Mokry kurz nie lata

Rainbow korzysta z najsilniejszego żywiołu jaki podarowała nam Natura - wody. Dzięki niej kurz oraz nieprzyjemne zapachy zostają zastąpione czystym i świeżym powietrzem. Rainbow jako odkurzacz wodny nadaje się dzięki temu doskonale dla alergików.

odkurzacze rainbow

2

Dwa razy czystsze

Odkurzacz Rainbow wyposażony jest w dwustopniową filtrację, dzięki czemu usuwa niemal 100% zanieczyszczeń, znajdujących się w domu. Filtracja wodna potrafi wychwycić 99,997% natomiast system filtrujący Hepa usuwa pozostałe mikroskopijne cząsteczki, które są niewidoczne dla oka, ale bardzo szkodliwe dla zdrowia.

odkurzacze rainbow

3

Silnik Hurricane ™

Silnik Hurricane™ jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Dzięki najnowszej technologii silnik wykazuje się niezwykłą mocą, która przyśpiesza pracę Rainbow i uprzyjemnia codzienne sprzątanie.

odkurzacze rainbow

4

Moc i kontrola w zasięgu ręki

Odkurzacz Rainbow posiada starannie umieszczone w ergonomicznym uchwycie przyciski do sterowania. Umożliwia to łatwe i precyzyjne wykorzystywanie wszelkich akcesoriów, które wchodzą w skład doposażenia odkurzacza Rainbow.

odkurzacze rainbow

5

Szybki montaż

Wymiana akcesoriów jeszcze nigdy nie była tak prosta - a wszystko to dzięki szybkozłączu, które ułatwia oraz przyśpiesza pracę z odkurzaczem Rainbow.

odkurzacze rainbow

6

Łatwe przemieszczanie

Rainbow podąża za Tobą z pokoju do pokoju dzięki lekkiemu i zwrotnemu wózkowi, a gumowe zderzaki zamieszczone na wózku chronią Twoje ściany i meble przed zniszczeniem.


odkurzacze rainbow

7

Reflektory LED

Dzięki reflektorom LED możesz sprzątać nawet przy zgaszonym świetle, tak na serio sprzątniesz dokładnie łóżkiem czy stołem, gdzie zawsze jest mało światła.

odkurzacze rainbow

8

Czyszczenie od ściany do ściany

Szczotki Active-Edge pozwalają posprzątać trudno dostępne miejsca, a nawet oczyścić listwy przypodłogowe, gdzie gromadzi się najwięcej kurzu. Obrotowe szczotki sprawiają, że brud i wszelkie zanieczyszczenia znikają w dyszy Power Nozzle, pozostawiając Twój dom czystym i odświeżonym.